• Реєстрація Ейвон Україна абсолютно безкоштовна.

  Знижка представника становить від 10 до 30% від цін каталогу, а на деякі новинки Ейвон до 70%.

  Безкоштовна доставка замовлення Ейвон на будь-яку пошту України.

  У компанії Avon немає мінімальної суми замовлення. Ваше замовлення може бути на будь-яку суму.

  Відстрочка оплати за замовлений товар на 7 днів.

  В Ейвон Україна немає обов'язкових регулярних замовлень. Ви можете купити косметику Ейвон всього один раз для себе. У будь-який момент Ви можете припинити співпрацю з Avon.

  Зареєструватися представником в Avon Україна або купити косметику Ейвон для себе зі знижкою швидко і просто. Досить заповнити анкету.

Форма для реєстрації

 • Українська (Україна) translation has not been installed, but is available. To fix this problem simply install this extension once again, without uninstalling it. Learn more.
 
*Ми не передаємо Ваші дані третім особам без вашої згоди або без Вашого дозволу.

Каталог Эйвон 5 2021 Украина

каталог Эйвон 2021

Як ви можете отримати духи Avon за 1 грн?

promo 20 11Кожен новий представник Ейвон, зробивши замовлення на 700 грн. отримає знижку 25%, а також отримає за 50 грн., з наступним замовленням жіночий квітковий аромат Luminata або чоловічий Elite Gentleman weekend, а також набір з праймера і лайнера - три варіанти на ваш вибір. Розмісти замовлення на 700 грн за цінами каталогу та отримуй знижку 25% і подарунок! Якщо замовлення було від 700 грн до 1700 грн. вартість подарунка становить 50 грн., якщо 1700 грн - всього 1 грн.

Крім цього до свого замовлення від 700 грн. ГАРАНТОВАНО отримай цілих два аромати на вибір!

А ще знижку 25% на кожне замовлення в період дії акції!

Представник Avon - просто зареєстрований покупець. Він може купити будь-яку продукцію Ейвон з поточного каталогу з знижкою від 10% і вище. На деякі новинки каталогу знижка сягає 65%. Замовлення після реєстрації ви отримаєте з безкоштовною доставкою на своєму поштовому відділенні. Оплатити замовлення потрібно після отримання протягом тижня - без передоплати.

Зробіть замовлення в майбутньому каталозі на суму від 1700грн. і отримаєте подарунок за 1 грн

& nbsp; Пропозиція діє для всіх представників Avon Україна. & Nbsp;

& nbsp; Якщо ви хочете взяти участь в даній акції, але ще не є представником Ейвон Україна, ви можете пройти безкоштовну & nbsp; реєстрацію в Ейвон Україна тут.

scr10 
 
 
Пороги для досягнення знижки.
Ознайомитися з новими порогами розрахунку регулярної та знижок, ви можете в таблиці нижче.

Сума замовлення за цінами каталогу Регулярна знижка Ваша спеціальна знижка
0 – 699,99 грн 10% 10%
700 – 1 699,99 грн 15% 20%
1 700 – 3 699,99 грн 20% 25%
3 700 грн і більше 25% 30%

• Знижка на продукцію залежить від суми замовлення за цінами каталогу.

• Спеціальна знижка поширюється вже в другій Кампанії активності. • Розміщуйте замовлення 2 Кампанії поспіль, на суму від 700 грн за цінами каталогу, отримаєте додаткових + 5% на замовлення вже в другій Кампанії активності.

• Якщо в Кампанії ви брали участь в програмі отримання спеціальної знижки, розмістіть замовлення від 700 грн за цінами каталогу

в наступній Кампанії   отримаєте на нього додаткових + 5% знижки.

  


 

Як миттєво зареєструватися в Avon Україна 

Потрібно зробити наступне: (це дійсно не складно)


1) І так - беремо в руки свій паспорт і акуратно заповнюємо форму на сторінці "Ейвон реєстрація", поспішати не потрібно, головне правдиво і точно все заповнити. Не варто заповнювати її жартома - достовірність тих даних, які ви внесете перевіряють оператори компанії Ейвон Україна.
2) Потім протягом декількох годин на номер мобільного Вашого телефону прийде смс, в ній буде Ваш особистий номер рахунку.
3). В цей же час від партнера компанії Ейвон Україна на той e-mail (електронну адресу), який ви вказали при реєстрації, Ви отримаєте точні інструкції з оформлення замовлення по інтернету.
4) Все, ми у мети - Ви відразу зможете розмістити своє замовлення продукції Ейвон Україна.
5) Протягом семи днів ваше замовлення буде доставлений на ваше поштове відділення, оплатити його потрібно після отримання, протягом тижня після отримання.

Ще один важливий момент - & nbsp; стати представником Ейвон Україна & nbsp; може абсолютно будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років, все це можна зробити на нашому & nbsp; офіційному Ейвон сайті.

Якщо Ви хочете зараз безкоштовно офіційно зареєструватися Ейвон Україна, отримати знижку, подарунок після першого замовлення і безкоштовне навчання - заповнюйте заявку в розділі "Реєстрація Avon"


  Починаючи з каталогу 2021 діє нова програма розвитку нових представників Ейвон Україна Детальніше про нову програму ...

Тепер програма простіше і вигідніше, менше рівнів і порогів, розмір порогів ближче до середнього замовлення, а ще тепер можна пропустити рівень.

  

 


 

 

becomerepЯ рада вітати Вас в дружній родині Ейвон Україна. У вас є чудовий шанс приєднатися до всесвітньо відомої компанії, яка успішно розвивається вже понад 127 років.

Користуйтеся чудовими перевагами, які дає нам Avon: cупер знижки, ексклюзивні подарунки, безкоштовні вебінари (навчання онлайн) і кар'єрний ріст в Компанії Avon.

Увага!!! Телефон тількидля реєстрації в компанії AVON Україна:

099-981-89-49

 Якщо у Вас якийсь інший питання обов'язково звертайтеся відразу на представницьку лінію.

Телефон представницької лінії:

044-230-36-36, безкоштовний тел: 0-800-50-50-80

На нашому сайті Ейвон Україна - Ви можете абсолютно офіційно пройти реєстрацію в Avon. Нагадую - реєстрація Ейвон безкоштовна.Ви можете стати представником в будь-якому населеному пункті України і при цьому купувати будь-яку продукції Ейвон з знижкою представника.  Ейвон Київ, Ейвон Одеса, Ейвон Харків, Ейвон Дніпропетровськ, Эйвон Львов, Эйвон Запорожье, Эйвон Николаев, Ейвон Полтава, Ейвон Кіровоград, Ейвон Рівне, Ейвон Хмельницький, Ейвон Івано-Франківськ, Ейвон Чернігів та інші міста і селища України.