Реєстрація Avon Чернігів

Реєстрація Avon Чернігів

 

Пройшовши реєстрацію Ейвон в Чернігові та Чернігівській області, ставши представником компанії Ейвон Україна в Чернігові ви зможете купити будь-яку продукцію Ейвон в Чернігові з найбільшою знижкою від цін поточного каталогу.

Своє замовлення ви отримаєте на ваше поштове відділення, доставка вашого замовлення безкоштовна. Ще одна важлива перевага реєстрації представником Ейвон Україна в Чернігові - оплачувати ваше замовлення ви можете після отримання, протягом семи днів, тобто замовлення ви отримуєте на умовах безвідсоткового кредиту. Ви зможете брати участь в акціях Ейвон Україна, отримувати подарунки і бонуси від компанії. У перспективі, при вашому бажанні, ви можете стати партнером (Координатором) Ейвон в Чернігові. Партнер Ейвон набирає свою команду представників і отримує відсоток від продажів представників своєї команди. Доходи партнера Ейвон залежать від багатьох факторів, партнер Ейвон може брати участь у багатьох програмах компанії, отримувати бонуси і подарунки за успішну роботу. Кращі координатори отримують як бонус додаткові виплати, ювелірні прикраси, безкоштовні подорожі і навіть автомобілі за підсумками року.

Втім якщо ви хочете просто зробити замовлення Ейвон в Чернігові з знижкою - вам достатньо зареєструватися представником Ейвон, іншими словами ви станете зареєстрованим покупцем Ейвон.

 

  1. Ви повинні розуміти - це не накладає на вас жодних зобов'язань.
  2. Реєстрація Ейвон безкоштовна.
  3. Ви не зобов'язані робити регулярних замовлень.
  4. Замовляти продукцію Ейвон в Чернігові ви можете на будь-яку суму. В Ейвон немає поняття мінімальне замовлення.
  5. Ви можете зробити всього один замовлення, все одно ви зможете замовити Ейвон з знижкою від 18 до 30% від цін поточного каталогу Ейвон.
  6. Замовлення робиться по поточному каталогу, каталог діє протягом трьох тижнів, потім виходить наступний.

Зареєструватися представником Ейвон в Чернігові та Чернігівській області ви зможете прямо зараз за один крок.

Для того, щоб стати представником Ейвон в Чернігові потрібно заповнити форму реєстрації Ейвон. Дані потрібно вказувати вірно, бажано українською мовою. Після відправки ваших даних ви отримаєте на телефон, вказаний вами у формі, прийде sms з особистим номером. Крім цього вам на email прийде лист від партнера Ейвон в Чернігові з інструкціями. Далі ви зможете самостійно створити своє замовлення на офіційному сайті Avon Україна.
Якщо у вас залишилися питання щодо реєстрації Ейвон в Чернігові, ви можете звернутися до мене.

Наверх