Реєстрація Ейвон Волинь

Реєстрація Ейвон Волинь

Реєстрація в компанії Avon Україна в Волині дозволить вам купувати продукцію Ейвон з знижками від 18% до 30%. Крім цього ви отримаєте багато інших переваг: безкоштовна доставка вашого замовлення, оплата замовлення після отримання, можливість брати участь в акціях від Ейвон Україна, отримувати подарунки і приємні сюрпризи від світового лідера в області товарів для краси.

 

Пройшовши реєстрацію Ейвон в Волині, ставши представником компанії Ейвон Україна в Волині ви зможете купити будь-яку продукцію Ейвон в Волині з найбільшою знижкою від цін поточного каталогу.

 

Своє замовлення ви отримаєте на ваше поштове відділення, доставка вашого замовлення безкоштовна. Ще одна важлива перевага реєстрації представником Ейвон Україна в Волині - оплачувати ваше замовлення ви можете після отримання, протягом семи днів, тобто замовлення ви отримуєте на умовах безвідсоткового кредиту. Ви зможете брати участь в акціях Ейвон Україна, отримувати подарунки і бонуси від компанії. У перспективі, при вашому бажанні, ви можете стати партнером (Координатором) Ейвон в Волині. Партнер Ейвон набирає свою команду представників і отримує відсоток від продажів представників своєї команди. Доходи координатора Ейвон залежать від багатьох факторів, координатор Ейвон може брати участь у багатьох програмах компанії, отримувати бонуси і подарунки за успішну роботу. Кращі координатори отримують як бонус додаткові виплати, ювелірні прикраси, безкоштовні подорожі і навіть автомобілі за підсумками року.

 Зареєструватися представником Ейвон в Волині - означає стати зареєстрованим покупцем продукції Ейвон. Варто відзначити, що реєстрація безкоштовна і не накладає на вас жодних зобов'язань. Ви не зобов'язані робити регулярні замовлення. Мінімальна сума вашого замовлення теж не обмежена.

Можете зробити всього один замовлення, все одно це дуже вигідно.
 Ще одна причина - стати представником Ейвон в Волині - можливість отримати подарунок (ексклюзивний жіночий або чоловічий аромат на вибір) і знижку 26% на своє перше замовлення.
 
 Реєстрація Ейвон в Волині проста і не зажадає від вас ніяких зусиль і копії ваших документів теж не потрібні. Просто на сторінці Ейвон Реєстрація потрібно вірно вказати свої дані і відправити заявку на реєстрацію. Дані перевірять оператори компанії і ви отримаєте SMS з номером особового рахунку. Координатор Ейвон вишле на ваш імейл інструкції, скориставшись якими, ви самостійно зможете зробити своє перше замовлення Ейвон.
 Крім цього ви можете проконсультуватися з усіх питань з вашим партнером (Координатором). Ваше замовлення прийде на вказане вами при реєстрації Ейвон поштове відділення. Отримати його можна при наявності паспорта. У самому замовленні, разом з товарами, ви отримаєте рахунок для оплати замовлення. Оплатити його потрібно протягом семи днів після отримання замовлення.
 
 Населені пункти Волинської області, в яких ви можете зареєструватися представником Ейвон Україна і зробити замовлення: Луцьк, Берестечко, Білосток, Бірки, Бобли, Боратин, Борочиче, Брани, Бужковичі, Буків, Велика Глуша, Великий Окорськ, Вербка, Верхи, Видерта, Вишеньки , Вільхівка, Володимир-Волинський, Воротньов, Гішин, Голоби, Головне, Городині, Горохів, Грудки, Доросині, Доротище, Дроздні, Жидичин, Заболоття, Забороль, Заліси, Залісоче, Замшани, Запруддя, Затурці, Згорани, Здомишель, Зимне, Іванівка , Камінь-Каширський, Карасін, Качин, Квасов, Кисилин, Ковель, Колодяжне, Колона, Копачівка, Кортеліси, Коршів, Фарби, Кутрів, Липно, Літин, Лудин, Луків, Любешів, Любомль, Машів, Метельне, Мильці, Милятин, Михнівка , Несвіч, Низкиничі, Новий Загорів, Новосілки, Нуйно, Обенижі, Озденеж, Оконськ, Олика, Омельне, Оса, Осівці, Острів'я, Охлопів, Підбереззя, Підгірне, Піддубці, Їжа, Пожарки, Пульмо, Ржищів, Рокині, Рудка-Козинська, Самари, Світязь, Сірничкі, Смолигів, Смолява, Сокіл, Стара Вижівка, Стара Лішня, Старий Порицьк, Старий Чорторийськ, Троянівка, Тур, Туропин, Усичі, Устилуг, Хмельов, Хорев, Хотешів, Цумань, Четвертня, Шацьк, Шепель, Штунь, Щурин.
 Приємних вам покупок і гарного дня!

Наверх