Як купити Avon з знижкою в Дніпропетровську

Купити продукцію Ейвон Україна в Дніпропетровську 

 

Для того, щоб купити продукцію Ейвон Україна в Дніпропетровську з максимальною знижкою, при цьому отримати ваше замовлення з безкоштовною доставкою на ваше поштове відділення вам потрібно зареєструватися представником Ейвон в Дніпропетровську, іншими словами ви станете зареєстрованим покупцем Ейвон.

 

Це не накладає на вас жодних зобов'язань. Процес реєстрації Ейвон безкоштовний. Ви не зобов'язані робити регулярних замовлень і замовляти продукцію Ейвон в Дніпропетровську ви можете на будь-яку суму. Немає поняття мінімальне замовлення. Ви можете зробити всього один замовлення, все одно ви зможете замовити Ейвон з знижкою від 18 до 30% від цін каталогу.

Ще одна важлива перевага реєстрації представником Ейвон Україна у Дніпропетровську - оплачувати ваше замовлення ви можете після отримання, протягом семи днів, тобто замовлення ви отримуєте на умовах безвідсоткового кредиту.

Для нових представників Ейвон в Дніпропетровську діє постійна акція - купуючи продукцію на суму понад 500 грн, ви отримуєте за символічною ціною (1 грн) ексклюзивний жіночий або чоловічий аромат і знижку на ваше замовлення 26%.

Зареєструватися представником Ейвон в Дніпропетровську і Дніпропетровській області ви можете на нашому сайті в один крок.

Для того, щоб стати представником Ейвон в Дніпропетровську потрібно заповнити форму реєстрації. Дані потрібно вказувати вірно, без помилок, по можливості українською мовою.

Після відправки ваших даних ви отримаєте на телефон, вказаний вами у формі, прийде sms з особистим номером. Крім цього вам на email прийде лист від координатора Ейвон в Дніпропетровську з інструкціями. Далі ви зможете самостійно створити своє замовлення на офіційному сайті Ейвон Україна.

Якщо у вас виникнуть питання щодо реєстрації Ейвон в Дніпропетровську, ви можете звернутися до мене.

Наверх