Як зареєструватися в Ейвон

 Як зареєструватися в Ейвон

Ви добре знайомі з продукцією компанії Ейвон. Подружки продзижчали Вам всі вуха про те, що реєстрація в Ейвон відкриває масу можливостей. Від простих знижок до перспективи відкриття власного бізнесу. Ви теж хочете дізнатися, як зареєструватися в Ейвон? Реєстрація в Ейвон для всіх громадян України безкоштовна.

 

Ніяких вікових або інших обмежень немає. Зареєструватися може громадянин України від 18. Для реєстрації необхідні тільки дані паспорта та ідентифікаційного коду, ніяких інших документів не потрібно.

 

Зареєструватися в Ейвон дуже просто і не займе багато часу.

Для того, щоб зареєстровано у Ейвон, ознайомтеся з анкетою на нашому сайті і заповніть всі її поля. Для реєстрації в Ейвон, Ви повинні вказати свої справжні дані, бажано українською мовою вкажіть також свій мобільний телефон та електронну адресу. На свою електронну адресу Ви отримаєте інструкцію про те, як зробити замовлення.

 

Увага! Вказуйте правильні дані, вони перевірятимуться. Після перевірки Вам подзвонить партнер і відповість на всі Ваші запитання. Зробити замовлення можна в будь-який зручний для Вас час зі своєю особистої сторінки сайту або за допомогою SMS. Зареєструвавшись в Ейвон, Ви не берете на себе жодних зобов'язань за розмірами замовлень або їх частоті. Ейвон тільки надає Вам знижки та дарує подарунки. Сподіваємося тепер, коли Ви знаєте, як зареєструватися в Ейвон. Ви будете нашим постійним споживачем, а можливо з нашою допомогою почнете власний бізнес.

Наверх