Реєстрація Ейвон Рівне

Реєстрація Ейвон Рівне


Компанія Avon вже давно прийшла у Рівному, щоб допомогти Вам бути завжди красивою і доглянутою, чого, звичайно бажає кожна жінка. Але ми також допоможемо Вам не тільки користуватися нашої прекрасної продукції, але і почати свій власний бізнес. Перш за все, ми хочемо розповісти Вам про процес реєстрації в Avon в Рівному. Реєстрація в Ейвон дасть Вам можливість продукцію з каталогу Avon зі знижкою від 18% до 30% без передоплати і з безкоштовною доставкою на ваше поштове відділення.
Це не тільки вірний спосіб заощадити, але і можливість купити додаткову продукцію.


Операція по закріпленню за Вами дисконтного рахунку повністю безкоштовна. Потрібно тільки заповнити форму. Як тільки заповніть всі графи, клікніть кнопку «Зареєструватися». Дана дія означає, що Ви відправили свою заявку на відкриття дисконтного рахунки Avon в адміністрацію компанії. Для реєстрації потрібні тільки дані паспорта. Ніяких інших документів не вимагається. Після цього ви отримуєте SMS повідомлення від компанії Avon. У тексті SMS буде вказано номер вашого дисконтного рахунку Avon. Тепер Ви повинні визначитися з Вашими пріоритетами. Ви можете просто регулярно користуватися нашою продукцією - купити Ейвон в Рівному зі знижкою. Якщо Ваше бажання саме таке, ми створили для Вас найкомфортніші умови. Вам не обов'язково замовляти продукцію регулярно з кожного каталогу. Головне робити це хоча б раз у 12 місяців.


Однак, компанія з AVON зацікавлена ​​не тільки в покупцях, а й у співробітниках. Зареєструвавшись в AVON, Ви купуєте унікальну можливість, створити бізнес з нуля, стати представником Ейвон в Рівному. Вам не потрібно ніяких вкладень. Ви можете зайнятися прямими продажами, а також поширювати продукцію AVON через систему Інтернет. Якщо Ви не маєте комерційного досвіду, не впадайте у відчай. Досвід приходить з практикою. Крім того, ви завжди можете скористатися безкоштовними онлайн-тренінгами, які допоможуть Вам орієнтуватися у світі бізнесу. Співпрацюючи з AVON, Ви не тільки придбаєте, можливість користуватися першокласної косметикою, товарами для будинку і для дітей, але завжди будете в курсі новітніх тенденцій моди, що, погодьтеся, теж важливо для кожної жінки.

Будьте красиві і успішні разом з AVON в Рівному.

Наверх