Ейвон у Запоріжжі. Реєстрація Ейвон Запоріжжі

Ейвон у Запоріжжі. Реєстрація Ейвон Запоріжжі.

 Запоріжжя відомо всім завдяки Дніпрогес і острову Хортиця.

 Звичайно ж прекрасним жінкам Запоріжжя буде не важко здійснити реєстрацію в Ейвон . Зараз я розповім більш докладно реєстрації в Avon в Запоріжжі. Реєстрація в Ейвон в Запоріжжі дасть Вам унікальну можливість закріплення за Вами особистого дисконтного рахунку. Важлива деталь полягає в тому, що при наявності дисконтного рахунку Avon , Ви купуєте продукцію з каталогу Avon в Запоріжжі зі знижкою від 18% до 30%. Дисконтний рахунок Ви отримуєте безкоштовно. Зареєструватися в Ейвон дуже просто. Заповніть всі графи форми . 

 

Після цього натисніть кнопку «Зареєструватися». Здійснення цієї нескладної операції означає, що Ви відправили свою заявку на відкриття дисконтного рахунку Avon в адміністрації компанії. Для реєстрації потрібен тільки Ваш паспорт. Ксерокопії ніяких інших документів відправляти не потрібно.

 

А потрібно лише трохи почекати. Ви отримаєте SMS повідомлення від компанії Avon. В тексті SMS вказується номер вашого дисконтного рахунку Avon. Після того, як номер отримано, Ви стаєте повноправним представником Ейвон в Запоріжжі, і можете користуватися знижками при розміщенні замовлень. Сподіваємося все зрозуміло. Але, якщо все-таки виникли питання. Я із задоволенням відповім на них.

 

Допоможу Вам створити свій особистий кабінет і розмістити замовлення. Avon це засоби догляду за шкірою обличчя і рук, декоративна косметика, за допомогою якої Ви зможете самостійно нанести денний та вечірній макіяж.

 

Крім того, Avon - це товари для дому, товари для дітей і навіть товари для чоловіків. Зареєструвавшись в Ейвон в Запоріжжі, Ви не тільки отримаєте доступ до прекрасної продукції, але почати свій бізнес .

 

Досягайте успіхів разом з компанією Ейвон в Запоріжжі.

Наверх