История AVON

История AVON

Офіційний сайт Avon це avon.ua, Эйвон.юа, Ейвон.юа. Офіційна реєстрація в Avon безкоштовна для всієї України. Стати представником Avon може будь-який громадянин України, який досяг 16 років. Приєднуйтесь до компанії з 125-річною історією! Avon чекає саме Вас!

 

Avon прагне бути компанією, яка краще за інших розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу в якісній продукції, висококласному обслуговуванні і самореалізації.  AVON - світовий лідер з прямого продажу, який пропонує найбільший в світі асортимент косметичної продукції. 

Історія успіху компанії AVON (Ейвон) - це історія успіху кожної жінки, яка відчула відповідальність за світ і впевненість у своїй здатності зробити його краще і красивіше. Сьогодні AVON працює на всіх материках, має представництва в 150 країнах світу і є безперечним лідером по прямим продажам з річним оборотом понад 6 мільярдів доларів.   У чому ж секрет успіху і лідерства компанії AVON? У якості продукції, в використанні передових технологій. Наукова лабораторія компанії Avon в Сафферні розробляє більше 2000 нових формул на рік, які входять до складу новинок нашого каталогу. У 1989 році AVON стала першою парфумерної компанією, яка припинила випробування продукції на тваринах і відмовилася від використання матеріалів, які несприятливі для навколишнього середовища.


Компанія гарантує якість своєї продукції і бажає задовольнити всіх своїх клієнтів, тому для всієї продукції забезпечена 100% гарантія якості. Це значить, що протягом двох місяців нашу продукцію можна обміняти або повернути. Уже понад 125 років компанія AVON дарує красу і забезпечує індивідуальне обслуговування своїм клієнтам. І сьогодні з нами співпрацюють понад 6 мільйонів жінок у всьому світі. Компанія Avon дала жінкам усього світу прекрасні перспективи росту і можливість бути активним учасником в житті суспільства. Офіційний сайт Avon - avon.ua на, переглянути каталог Аvon.

 

Історія компанії Avon.

Компанія AVON заснована в 1886 році в США Дейвідом Мак Конеллі. Початковий асортимент компанії складався з 5 парфумерних ароматів: Фіалка, Гіацинт, Геліотроп, Конвалія, Біла троянда. Їх популярність перевищила всі очікування, що й дало поштовх розвитку бізнесу.   "Я починав у приміщенні чи більшому, ніж звичайна комора на кухні. Я хотів розгорнути виробництво продукції, яка перевершує будь-яку іншу, і доставляти ці товари через агентів збору замовлень прямо від лабораторії до споживачів.", Говорив Дейвид МакКоннелл. Сьогодні AVON- це найбільша в світі компанія, яка стала настільки відомою завдяки організації і розвитку системи прямих продажів.

Офіційний сайт Avon це avon.ua.

Ідея продавати парфумерію і косметику жінкам через торгових агентів народилася, коли Девід працював комівояжером в одному з Чиказьких видань.  Своїм клієнткам як подарунок за покупку книги Девід дарував маленький флакончик парфумів. І цей маленький подарунок став настільки популярним серед його клієнток, що змусив Дейвіда замислитися над питанням: «Чого ж більше чекають від нього його клієнтки: книгу або новий аромат?» Книжки стали минулим для Макконнелла, в парфумерії він бачив набагато більше перспектив. Так в 1886 році була заснована компанія California Perfume.


Авторство створення унікальної структури прямих продажів «Каліфорнійської Парфумерної Компанії» належить першому співробітнику California Perfume, місіс Персіс Фостер Імс Албі.

 

 

 

 

Саме вона зрозуміла, що жінки чудово впораються з роллю торгових   агентів, пропонуючи парфумерію своїм подругам, сусідкам, родичкам. Хто, як не самі жінки чудово розуміли бажання і потреби один одного? Можливість спілкування, заробітку і самореалізації, пропонована компанією була воістину революційним рішенням, адже в кінці 19 століття жінки ще не мали права брати участь у виборах. Ідея, яка б дозволяла б поєднувати роботу з сімейними обов'язками, здавалася просто фантастичною. Стати торговим агентом компанії могла будь-яка жінка. Єдиною умовою її роботи було пропонувати продукцію тільки в тих районах, де її знали, на відміну від інших торгових агентів, які роз'їжджали по всій окрузі. Так жінки завойовували довіру своїх місцевих клієнтів.


Лаборатория «Калифорнийской Парфюмерной Компании» в Сафферне (штат Нью-Йорк), созданная в 1897 году К концу 19 века в «Калифорнийской Парфюмерной Компании» уже трудилось порядка 5 тысяч торговых агентов, обороты компании росли с каждым годом. Компания дала возможность многим женщинам получать солидный заработок, продавая парфюмированную продукцию компании. В 1987 году в Сафферне, штат Нью-Йорк, у компании появилась своя лаборатория, в которой трудились с десяток сотрудников. Уже в 1899 году лаборатории понадобилась площадь в два раза больше, а в 20-ые годы прошлого столетия лаборатория выросла в 20 раз.

Сегодня – это передовой научно-исследовательский центр, оснащенный самым современным оборудованием. 

Лабораторія «Каліфорнійської Парфумерної Компанії» в Сафферні (штат Нью-Йорк), створена в 1897 році До кінця 19 століття в «Каліфорнійській Парфумерної Компанії» вже працювало близько 5 тисяч торгових агентів, обороти компанії росли з кожним роком. Компанія дала можливість багатьом жінкам отримувати солідний заробіток, продаючи парфумовану продукцію компанії. У 1987 році в Сафферні, штат Нью-Йорк, у компанії з'явилася своя лабораторія, в якій працювали з десяток співробітників. Уже в 1899 році лабораторії знадобилася площа вдвічі більше, а в 20-ті роки минулого сторіччя лабораторія виросла в 20 разів. Сьогодні - це передовий науково-дослідний центр, оснащений найсучаснішим обладнанням.

 

 

 

 

Перші продавці-консультанти Каліфорнійської парфумерної компанії. 1917 У 1915 році «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» була визнана гідною золотої премії на виставці Panama-Pacific за високу якість усього асортименту продукції та дизайн упаковки. По сьогоднішній день 100% гарантія якості залишається візитною карткою компанії. На початку минулого сторіччя компанія стрімко і успішно розвивається: розширюючи свої географічні кордони (у 1914 році відкривається представництво в Канаді), і збільшуючи асортимент пропонованої продукції (в 1906 році асортимент компанії налічував 117 найменувань). Назва Каліфорнійська парфумерна вже не відображало суті бізнесу компанії. Дейвід Макконнелл-молодший, який керував ком- паніей після смерті батька, перейменовує компанію в AVON в пам'ять про батька, який був шанувальником творчості Вільяма Шекспіра, на честь міста, де народився цей знаменитий англійський драматург, Стредфорда -на-Ейвон.Ейвон-назва річки . Розвиток компанії не зупинила і Велика Депресія, за цей період обороти компанії зросли в кілька разів. Після смерті Дейвіда Макконнелла-молодшого, в 1946 акції компанії AVON продаються на Нью-Йоркській фондовій біржі. Настала Нова ера в історії AVON. Рекламна кампанія "Дін-дон, у двері дзвонить AVON» ("Ding Dong Avon Calling"), яка стартувала в 1954 році і тривала по 1967, стала однією з найтриваліших і найбільш успішних рекламних кампаній у світі. У 1957 році компанія нараховує вже 100 тисяч представників. В цей період AVON виходить на міжнародні ринки.

У 70 - 80-ті роки різко збільшується кількість працюючих жінок, і здається, що метод прямих продажів стає менш ефективним. Керівництво компанії намагається протистояти негативним тенденціям, набуваючи інші фірми, наприклад, ювелірний дім «Тіффані». Але незабаром, у компанії приймається стратегічно правильне рішення: сфокусувати всі зусилля на просуванні в першу чергу косметичних товарів, і відродити основоположні принципи методу прямих продажів. У 1988 році президентом і генеральним директором AVON стає Джеймс Престон. Своїм головним завданням він вважав «повернення до основ». Він став ініціатором змін і в сформованому адміністративному устрої AVON. В той період керівні позиції компанії належали чоловікам. Престон ж почав залучати талановитих і цілеспрямованих представниць прекрасної половини людства. «Я став прагнути до того, щоб як мінімум 50% керівних посад займали жінки», - розповідав Престон.

Сучасний науково-дослідний центр компанії AVON, загальною площадью20 тисяч квадратних метрів, був відкритий в 2005 році. Сьогодні компанія AVON у списку 10 провідних компаній, якими управляють жінки. Номінанти оцінюються Національною Асоціацією Жінок-Керівників (NAFE) за такими критеріями: кар'єрний ріст і розвиток жінок в компанії, рівна заробітна плата у чоловіків і жінок, що займають однакові посади, програми підтримки, такі як програма забезпечення балансу трудової та сімейного життя жінок компанії та інше . У період керівництва Престона, у компанії з'явилася молода і цілеспрямована Андреа Джанг, яка очолила відділ маркетингу. У 1999 Андрія обирається Главою Корпорації. Ця унікальна і талановита жінка сьогодні одна із самих впливових фігур на хмарочосі американського бізнесу. В 2004 журнал Forbes включив пані Джанг до списку 100 найвпливовіших жінок у світі. Андреа входить до ради директорів відомих міжнародних корпорацій, таких як General Electric і Apple. Вона частий гість популярних ток-шоу. Велику увагу Андреа Джанг приділяє благодійності та корпоративній соціальній відповідальності. В березні 2009 року компанія AVON зайняла 18 позицію в списку 100 провідних компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності. У 1955 році з грантом у 400 доларів був заснований Фонд AVON. Сьогодні завдяки філантропічним ініціативам компанії в усьому світі залучено понад 660 мільйонів доларів на підтримку програм, покликаних покращити життя і становище жінки в сучасному суспільстві. Avon співпрацює зі світовими, російськими та українськими знаменитостями, будинками мод, відомими парфумерами .. Актриса Джемма Артертон, яка зіграла дівчину Бонда у фільмі «Квант милосердя», стала обличчям ароматa Bond Girl 007 В ароматах від Крістіана Лакруа Christian Lacroix Rouge і Christian Lacroix Noir злилися воєдино пристрасть і ніжність істинних почуттів Співпраця з зірками, яке AVON почала в 90-х роках минулого сторіччя, стало ще однією візитною карткою компанії. Так в колекцію ароматів AVON потрапили кілька парфумів від знаменитостей, наприклад Uninhibited від співачки Шер і Deneuve від французької кінодіви Катрін Деньов. Сьогодні AVON співпрацює з такими провідними парфумерними будинками як Quest International, Firmenich, IFF. Активно укладаються і підтримуються альянси з зірками і відомими дизайнерами. В їх числі Сальма Хайек, Різ Уізерспун, Кортні Кокс, Патрік Демпсі, Крістіан Лакруа, Будинок Моди «Унгаро» ... Що таке AVON сьогодні? Це близько шести мільйонів представників більш ніж в ста країнах світу. У широкому асортименті компанії представлені найрізноманітніші продукти - від косметики до аксесуарів і прикрас, кількість найменувань яких нараховує більше 1000 !!! У вересні 2012 компанія Avon успішно відсвяткувала своє 15-річчя в Україні і пишається тим, що ставши її незалежним представником, величезна кількість наших співвітчизниць скористалися можливостями самореалізації та фінансової незалежності, що надаються AVON жінкам по всьому світу! Адже AVON - це компанія №1 для жінок, місія якої залишається незмінною: «Бути компанією, яка краще за всіх розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу в якісній продукції, висококласному обслуговуванні і самореалізації». Ось як говорить про компанію Андреа Джанг: «У нашій продукції укладені самоповага, сила, впевненість в собі. Я стверджую, що мова йде про фінансову незалежність, про відчуття сили і почутті гордості за себе саму. Йдеться про те, щоб бути красивою, що б ви не вкладали в це поняття! »

 

 

Ласкаво просимо в дружну сім'ю AVON!   AVON Україна рада вітати Вас! Компанія Avon Ukraine- це здоров'я, краса, процвітання і успіх для кожної жінки! Вікова історія компанії Avon тому підтвердження. Офіційна реєстрація в компанії Ейвон Україна абсолютно безкоштовна! Ви можете вибрати косметику по каталогу Avon Ейвон Україна для себе дешевше, зі знижкою, за ціною складу прямо у нас на сайті! Поспішайте зареєструватися і отримати максимальну знижку 40%! Робота в компанії AVON приносить задоволення, красу, гроші і радість! Бізнес з AVON легкий, прибутковий і не вимагає капіталовкладень. І 125 років стабільності і процвітання компанії Avon говорять про те, що продукція Avon якісна і користується попитом!

 

Станьте частиною успішної компанії! Приєднуйтесь до успіху, краси і процвітанню! На офіційному сайті Авон ви можете переглянути онлайн каталог компанії Авон Україна Ми чекаємо Вас!

Телефонуйте прямо зараз! Реєструйтеся прямо зараз! Пишіть зараз! Будьте красиві, здорові, доглянуті і багаті разом з Avon Україна!

 

 

Офіційний сайт Avon - avon.ua. Компанія AVON Україна. Офіційна реєстрація в компанії Avon Ейвон Ейвон Україна. Каталог AVON. Вибрати косметику по каталогу Avon, Ейвон, Ейвон Україна. Реєстрація, підписка в AVON Україна. Безкоштовна реєстрація для всієї України. Робота в компанії AVON. Бізнес з AVON. Ви можете зареєструватися і стати Представником, консультантом Avon, Ейвон, Ейвон Україна. Офіційний сайт Avon Ейвон Україна avon.ua. Офіційна реєстрація Avon можлива для всієї України: Харків, Київ, Закарпаття, Івано-Франківськ, Кіровоград, Крим, Миколаїв, Полтава, Рівне, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк, Луганськ, Одеса, Суми, Тернопіль, Херсон, Сімферополь, Вінниця, Волинь, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Запоріжжя, Житомир, Чернігів, і багато інших міст, села, смт і селища України.

 

Наверх