Бизнес и красота

Достигай успеха с помощью продаж Avon, часть 1

 

 

 

 

Как достичь успеха работая в Компании Эйвон Украина

 

Сегодня вы узнаете, как:

  • увеличить свой доход, продавая серию по уходу за кожей лица;
  • находить новых Клиентов;
  • личные продажи влияют на вашу победу в Президентском клубе для Представителей;
  • увеличить свой доход по Лидерской модели от Avon.

Наиболее высокий доход дает продажа средств по уходу за кожей

Подробнее ...

О красоте и стиле

Обираємо маску для обличчя

Маски для обличчя - це інтенсивний догляд за шкірою. Вони роблять усе: починаючи з розгладження тоненьких зморщечок до знищення прищиків. Перед тим, як зайнятися власне доглядом за шкірою, визначте свій тип шкіри й уважно вивчите етикетки з описом косметичної продукції. При цьому враховуйте, що необхідно заново оцінювати тип своєї шкіри принаймні двічі на рік, у залежності від сезону: маска, що ідеально підходила влітку, може пересушувати шкіру узимку. Навіть дуже жирна шкіра має потребу в додатковому зволоженні в зимові місяці, і навіть нормальна шкіра може страждати від періодичної сухості. Якщо у Вас чутлива шкіра і є схильність до алергії - поставтеся з особливою увагою до інгредієнтів, особливо, зверніть увагу на наявність фруктових кислот у складі маски. З погляду косметології, рослинні компоненти кращі - вони натуральні, мають м'яку дію, природний аромат та фітоароматичний ефект. Але з медичної точки зору це збільшує ризик алергії - через використання рослин разом із консервантами. Формальдегіди, що додаються у продукт для збереження свіжості натуральних інгредієнтів, можуть викликати роздратування на чутливій шкірі. А маски, що мають мало консервантів, чи не мають їх зовсім частіше мають обмежений термін дії чи придатності і мають зберегтися у холодильнику. Для заспокійливого ефекту шукайте у складі інгредієнтів камфору та ромашку, для додання сил - тонізуючи добавки, наприклад, розмарин чи м'яту.
Подробнее ...

Ведение в бизнес Avon

Обучение от Avon Украина. Как найти клиентов.

 

Поиск Клиентов Эйвон и Подход к Клиенту- основа нашего бизнеса.

обучение Эйвон 

 

Каковы же наши шансы найти Клиентов работая в Эйвон?

 

Обратимся к статистике. Эти беспристрастные данные получены в ходе исследования украинских потребителей в январе 2011года. В опросе участвовали женщины от 15лет до 64лет. Вот  основной результат

99% сказали, что пользуются косметикой вообще

89%- пользуются косметикой ежедневно (чем-либо, то есть или помадой, или кремом ,или духами, либо несколькими)

 

А это значит, что эти 99% украинских женщин ВСЕ наши потенциальные Клиентки, а 89%- те, кто способен покупать в комплексе. Нам нужно только рассказать о наших возможностях.

Подробнее ...